Randstad Polska Sp. z o.o.

Mechanik utrzymania ruchu| Stałe zatrudnienie

  • Łódź, łódzkie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Stała praca z bezpośrednim zatrudnieniem i możliwościami rozwojowymi. Umowa o pracę - BEZPOŚREDNIO

Zatrudnienie od ZARAZ

  • lokalizacja: Łódź
  • poniedziałek - piątek
  • II zmiany / weekendy WOLNE
  • dofinansowanie posiłków- 16 zł DZIENNIE
  • stabilne, rynkowe, wynagrodzenie zasadnicze

NIE CZEKAJ! APLIKUJ

Zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń
  • bieżące usuwanie usterek
  • analiza stanu technicznego urządzeń
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednie - umowę o pracę
  • solidne warunki wynagradzania
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie
  • nagrody za staż pracy
  • dofinansowanie posiłków
  • możliwości rozwoju
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 28 dni)